Berkay Yansıma Albumu

Berkay Yansıma

Üretici        Avrupa Müzik
Türü        Pop
Dili        Türkçe

Berkay Yansıma
Berkay Yansıma

Albümdeki Eserler

Ey Aşk
Ben Yaşarım
Yaz
Bu Kadar Mı
Yanıyor Muyuz Gençler
Teslim
Bana Sen Gel
Açık Ara
Sevdim
Dünya
Tamamsa Tamam
Bizi Yorma
Fena Severim

Albüm ile ilgili diğer bilgiler

BERKAY YENİ ALBÜMÜYLE ZİRVEDE!

Berkay 6’ncı albümü “YANSIMA” ile zirveye yerleşti.

Türk Pop Müziği’nin en üretken isimlerinden olan Berkay, yeni albümü için Alper Narman, Aydın Kara, Çağrı Telkıvıran, Fatih Doğangil, Hakan Altun, Isra Gülümser, Murat Güneş, Oğuz Yılmaz, Onur Özdemir, Sezen Aksu, Sinan Akçıl, Soner Sarıkabadayı ve Yılmaz Taner gibi müzik sektörünün önde gelen isimleriyle çalıştı. Albümünde kendi söz ve bestelerine de yer veren Berkay’ın şarkı düzenlemelerini ise Alper Atakan, Çağrı Telkıvıran, Erhan Bayrak ve Ozan Çolakoğlu yaptı.
İki yıldır üzerinde çalıştığı albümünü izleyiciyle buluşturmaktan büyük heyecan duyduğunu söyleyen Berkay, Avrupa Müzik markası ile çıkan albümünün prodüktörlüğünü de üstlendi.

Berkay’ın geçtiğimiz günlerde izleyiciyle buluşan şarkıları müzikseverlerden büyük ilgi gördü. Özellikle çıkış şarkısı “Yaz”, kısa süre içinde yasal satış ve dinlemede yaklaşık 1,5 milyon kez dinlendi. Radyolarda da dinleyiciden yoğun istek alan şarkıya sosyal medyadan da yorum yağıyor. Sözleriyle dikkat çeken şarkı hakkında birçok kişi “Bu yazın gider yapılacak şarkısını bulduk. Eski sevgiliye en güzel gider bu şarkı ile yapılır” yorumunda bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir